Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia
Praia Santa Eugenia leży w odległości 850 m, a Praia Itaoca - nie więcej niż 5 min pieszo od apartamentu Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia.
Ten apartament oferuje pierwszorzędną lokalizację 50 km od stacji kolejowej Jurubatuba. Plataforma De Pesca Mongagua znajduje się 10 min jazdy od tego apartamentu.
Do dyspozycji odpoczywających jest 2 sypialnie.
Apartament Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.
- Lokalne atrakcje
- Feira de Artesanato2,4 km
- Iemanja2,5 km
- santa eugenia850 m
- Plataforma De Pesca Mongagua2,4 km
- Praca de Eventos Dudu Samba1,8 km
- Sao Paulo Beach2,8 km
- Plaża Agenor de Campos1,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas92 km
- Stacje kolejowe
- Jurubatuba50 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
- Przyjazny zwierzętom
Do dyspozycji gości w pokoju
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy apartament Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia obejmuje kuchnię?
Tak, apartament Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy w apartamencie Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia jest pralnia?
Apartament Apto Beira Mar Mongagua, Vista Mar Pe Na Areia oferuje pralkę.